Co nabízím

Co Vám mohu nabídnout?
1) Laktační poradenství

bfMůžete se na mne obrátit v případě náhlých obtíží s kojením, ale i pokud jste se právě vrátila z porodnice a potřebujete se ujistit o správné technice kojení, naučit se různým polohám a získat odpovědi na Vaše otázky.

Laktační poradenství funguje tak, že mi zavoláte a pokud to situace vyžaduje, přijedu za Vámi domů, nemusíte se tedy obtěžovat s cestováním a vše si ukážeme a povíme v klidu Vašeho domova.

Pokud situace není akutní, můžete mi poslat email, či mne kontaktovat telefonicky či přes FB a můžeme danou situaci vyřešit bez osobní návštěvy, nicméně někdy je opravdu lepší, abych vás oba viděla, často to bývá v případě, že je potřeba dohlédnout na techniku kojení.

Zapůjčení pomůcek ke kojení: Mohu zapůčit elektrické odsávačky mateřského mléka aj. pomůcky ke kojení.

2) Služby duly

6465243139_60a7a1f360_bNabízím Vám podporu emocionální, psychickou i fyzickou během porodu, dále konzultace před porodem i poporodní návštěvy.

Ráda Vám poskytnu aktuální informace a pomohu Vám sestavit porodní přání.

Během porodu Vám mohu navrhnout různé úlevové polohy, poskytnout masáž, budu po celou dobu po ruce.
Ráda podpořím i vašeho partnera tak, aby náročnou situaci zvládl.

Nezávazná konzultace zdarma: Schůzka trvá přibližně 30 minut a slouží k úvodnímu seznámení a vyjasnění si, jaké jsou Vaše představy a zda je mohu splnit.

Předporodní schůzka: Setkání minimálně jednou před porodem, kdy detailně probereme co Vás může potkat, jaké máte otázky a poskytnu Vám nezbytné informace a podporu.

Pohotovost: Pro své klientky držím od 38+0 do 42+0 držím tzv. pohotovost, tedy jsem 24/7 k zastižení na telefonu a do hodiny jsem schopná vyrazit k porodu. V ostatní týdny jsem samozřejmě k zastižení přes den ať již na telefonu, Facebooku či emailu.

Samotný doprovod: Detaily si povíme na předporodní schůzce, nicméně uvádím, že do hodiny jsem na cestě za Vámi. V současné době doprovázím do všech porodnic, zkušenosti mám s porodnicí v Neratovicích a s Podolím. Kromě péče během samotného porodu také pomáhám i s prvním přisátím miminka k matčině prsu.

Poporodní návštěva: Na této schůzce máte možnost probrat vše, co se týkalo Vašeho porodu, je možné, že si něco potřebujete připomenout, nebo naopak dovyjasnit, aby se Váš zážitek mohl dobře usadit.Jsem také laktační poradkyně, a tak spolu můžeme probrat i téma kojení.

Porodní balíček zahrnuje: 1 předporodní schůzku, možnost obrátit se na mne s dotazem přes FB, tel či email od podepsání kontraktu až do šestinedělí, držení pohotovosti od 38+0 do 42+0, samotný doprovod k porodu a poporodní návštěvu.
Cena balíčku je 5000 Kč.

Doprovázím také anglicky mluvící páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>